Widżety i funkcje Elementora

Najbardziej elastyczne elementy dodatku do kreatora stron Elementor są do Twojej dyspozycji!

Kanały mediów społecznościowych (6)

Elementy Woocommerce (4)

Przejrzyj elementy (2)

Spotkanie (1)

Często zadawane pytania (FAQ)

Tak, ElementsKit działa płynnie na wielu witrynach, a także na dowolnej witrynie Elementor WordPress.

Oczywiście. ElementsKit działa dobrze z darmową wersją wtyczki Elementor. Nie musisz kupować wersji Elementor Pro, aby korzystać z naszej wtyczki.

Poproś o wszelką pomoc za pośrednictwem naszego sekcja wsparcia. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Tak, mamy mnóstwo gotowych wersji demonstracyjnych i szablonów Elementora, z którymi możesz się wcześniej zapoznać. Oto połączenie do naszych dostępnych wersji demonstracyjnych.

Każdy widżet i rozszerzenie można wyłączyć! Jeśli czegoś nie potrzebujesz, po prostu to wyłącz i żadne zasoby nie zostaną załadowane. Możesz więc skrócić dodatkowy czas ładowania. Nie krępuj się więc korzystać z najlepszych zestawów Elementor z najlepszym dostępnym dodatkiem do Elementora — ElementsKit!

Jasne! Sprawdź nasze baza wiedzy Tutaj

ElementsKit działa już od dwóch lat i osiągnął ponad 3 00 000 instalacji. Mamy dedykowany zespół ds. wtyczki ElementsKit.

Co miesiąc wydajemy aktualizacje wersji ElementsKit lite i pro. Ponadto regularnie dodajemy nowe funkcje w oparciu o popularność.

Sprawdzać nasz plan działania tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, które planujemy dodać w ElementsKit.

Serdecznie zapraszamy! Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem ElementsKit. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiemy na prośby naszych użytkowników. Jeśli masz jakieś pojęcie o ElementsKit, podziel się z nami tutaj.