ElementsKit

Uniwersalne dodatki do Elementora

Nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na szukanie odpowiednich wtyczek Elementor Page Builder.
Tutaj jest Najlepszy dodatek do Elementora z ponad milionem użytkowników aby pomóc Ci zbudować wszystko, co chcesz!

Ponad 90 potężnych widżetów i rozszerzeń

Dzięki ElementsKit, wszechstronnemu dodatkowi do Elementora, każdy widżet i rozszerzenie mogą być dostosowane, włączone i wyłączony! Możesz Również zmniejszyć dodatek czas ładowania na twoich stronach WordPress. Wykorzystaj najlepszy pakiet dodatków do kreatora stron Elementor. Elementskit, pakiet dodatków Ultimate Elementor, daje swobodę robienia wszystkiego, co chcesz, rozszerzając funkcjonalność Elementora! 

ikona-funkcji-1 — ElementsKit

Konstruktor nagłówków i stopek

ikona-funkcji-2 — ElementsKit

Konstruktor megamenu

ikona-funkcji-3 — ElementsKit

Obszar wielu widżetów

ikona-funkcji-4 -Elementskit

Ponad 791 gotowych sekcji

ikona-funkcji-5 — ElementsKit

Ponad 90 niestandardowych dodatków

ikona-funkcji-6 — ElementsKit

Ponad 98 gotowych stron głównych

Biblioteka układów

Pakowane z pięknie zaprojektowanymi blokami

Nigdy więcej marnowania czasu na wyszukiwanie wtyczek Elementora, widżetów, narzędzia do tworzenia stron lub dodatków ElementoraTwórz piękne nowe projekty dla swojej witryny w ciągu kilku sekund, korzystając z naszych gotowych projektów układ strony dla różnych sekcji.

Kreatywny, wyjątkowy i
Modny Projekty

Otrzymasz ponad 98 kompletnych stron głównych dla Elementor WordPress i ponad 791 bloków internetowych w naszej bibliotece układów dodatków Elementor. Stale aktualizujemy te liczby.

Elementor Addon z ponad 90 ekskluzywnymi widżetami

Niezwykle konfigurowalne widżety z każdą możliwą opcją

Konstruktor nagłówków i stopek

Twórz nagłówki i stopki za pomocą ElementsKit

Z łatwością dodawaj niestandardowe nagłówki i stopki, bez skomplikowanych ustawień, które mogłyby Cię już dezorientować!

 • Twórz treści w kreatorze stron Elementor.
 • Użyj dowolnego elementu/widżetu, który ci się podoba.
 • Aktywacja warunkowa (Cała witryna, tylko strona główna/archiwum/pojedyncze strony lub nawet konkretna strona).
 • Nowoczesny interfejs użytkownika oparty na technologii Ajax.

Konstruktor megamenu

Twórz zawartość Megamenu za pomocą dodatku Elementor

 • Twórz treści w WordPress za pomocą kreatora stron Elementor.
 • Użyj dowolnego elementu/widżetu, który ci się podoba.
 • 100% responsywny.
 • Niezbędny Dodatki do Elementora.
 • Ogłoszeniezimnicareklama/ ikona gdziekolwiek jesteś potrzebuję tego.
 • Styl poza płótnem w widoku tabletu.
 • Pokaż zawartość kreatora lub proste listy jako podmenu w widoku tabletu.

Rozszerzalne niestandardowe elementy sterujące

Zintegrowany z potężnymi nowymi kontrolkami

Opracowaliśmy kilka niestandardowych elementów sterujących, takich jak obszar wielu widżetów, AjaxSELECT2 i próbnik obrazów, których można używać w dowolnym motywie i wtyczce Elementora za pomocą ich zaczepów.

Widżety Multi są stworzone specjalnie do używania widżetów WordPress w innym widżecie bez żadnych problemów.

Użyliśmy go na karcie Zaawansowane, Zaawansowany akordeon i widżetach poza płótnem w ElementsKit. Otrzymasz również wszystkie niezbędne dodatki Elementor do zbudowania dowolnej strony!

Teraz tworzenie skomplikowanych kreatywnych projektów stron internetowych w ciągu kilku minut jest zbyt łatwe. Baw się!

Zaufało nam ponad 1 000 000 użytkowników

ElementsKit, ze swoimi zaawansowanymi i innowacyjnymi funkcjami dla Elementora, wzmacnia strony internetowe WordPress, w tym —

Logo - Centrum Lingwistyki Stosowanej (CAL)
Program edukacyjny CPM
Uniwersytet Concordia w Chicago
Krajowe Stowarzyszenie na Rzecz Wstrzemięźliwości

Świadectwa

Co WordPressowcy mówią o ElementsKit

Gwiazdy oceny

Prawdopodobnie najlepszy dodatek do widżetów dla Elementora

Uwielbiam wysoką jakość projektu każdego widżetu, a dla każdego widżetu jest około 10 różnych przykładów. Nie zadali sobie również trudu, aby dołączyć każde demo, które zaprezentowali, więc możesz łatwo zaimportować je na swoją stronę internetową!

Gwiazdy oceny

Niesamowita obsługa klienta i wtyczka

Uwielbiam tę wtyczkę. Odkryłem, że na jego podstawie buduje się wiele szablonów premium, ponieważ dodatkowe elementy zapewniają tak dużą elastyczność i moc projektową. Ponadto ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Codziennie odpowiadają na każdy e-mail, a nawet pomagają w sprawach, które nie stanowią problemu z ich wtyczką! Tworzą niestandardowe sugestie dotyczące kodu, udzielają wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów i ogólnie po prostu ułatwiają korzystanie z ich narzędzi. Kontynuuj wspaniałą pracę!

Gwiazdy oceny

Łatwy w użyciu i świetne wsparcie

Szukam dodatku do elementuor, który jest łatwy w użyciu i daje blokadę do uruchomienia mojej nowej strony, na szczęście znalazłem elementor, jest łatwy w użyciu i bardzo dobrej jakości. Dzięki

Gwiazdy oceny

Łatwe, proste i piękne.

Ta wtyczka jest idealna!! Mógłbym zrobić ładny układ za pomocą jednego kliknięcia. Projekt jest piękny i istnieją różne układy. Przede wszystkim jest to bardzo proste i łatwe. To jest funkcja, której naprawdę chciałem. Ponadto ich usługi wsparcia są doskonałe. Natychmiast rozwiązałem problem z moim motywem. To świetny zespół, a ta wtyczka jest bardzo przydatna. Dziękujemy za udostępnienie tej wspaniałej wtyczki.

Gwiazdy oceny

Działa jak marzenie

Cieszę się, że to odkryłem i przeszedłem na wersję pro. Chociaż sama darmowa wersja jest pełna funkcji, wersja pro pomogła mi przenieść tworzenie witryn na wyższy poziom. Pomaga uniknąć konieczności dodawania wielu elementów lub wtyczek. Wsparcie jest również szybkie i kompetentne. Przede wszystkim podobała mi się ich biblioteka szablonów z ustawieniami widżetów, co pomogło przyspieszyć tworzenie mojej strony.

Gwiazdy oceny

Niesamowita wtyczka

Chciałem sprawdzić darmową wersję, zanim zdecydowałem się na zakup Pro, i szybko zobaczyłem, że ta wtyczka i te, które za nią stoją, są legalne! Łatwy w użyciu, bardzo konfigurowalny i tak wiele wspaniałych nowoczesnych opcji! #winWIN z ElementsKit 💯

Gwiazdy oceny

Super pomocna obsługa klienta

Super pomocna obsługa klienta! Ta wtyczka ma duży potencjał, aby stać się niezbędnym dodatkiem do Elementora. Nawet funkcje, które oferują teraz, dają tak dużą wartość.

Gwiazdy oceny

Znakomita wtyczka!! Przydatne dla WooCommerce

Zasadniczo szukałem wtyczki z listą produktów woo-commerce i znalazłem Ekit. Pobrano go pomyślnie. Po kilku godzinach użytkowania zastanawiałem się, czy to nie tylko wtyczka do woocommerce, ale także kompleksowe rozwiązanie do tworzenia stron internetowych, które obejmuje wszystko. Dzięki Elementskit!!

Gwiazdy oceny

Kompletny dodatek do Elementora

Dzięki tak wielu pięknym skrótom, narzędziu do tworzenia nagłówków i stopek, mega menu, zestawowi elementów oszczędzamy ramy czasowe opracowywania motywów i są one ogromne. Widżety to dobre alternatywy dla domyślnego narzędzia Elementor Builder, na którym możemy polegać.

Często zadawane pytania

Często Zadawane Pytania

Poznaj najczęściej zadawane przez użytkowników pytania dotyczące ElementsKit i znajdź odpowiedzi w jednym miejscu.

Elements Kit to wszechstronny, zaawansowany dodatek stworzony w celu ulepszenia narzędzia do tworzenia stron o widżety i funkcje. Dlatego musisz mieć najnowszą wersję Elementora zainstalowaną na swojej stronie internetowej, aby móc korzystać z naszych dodatków.
Tak, wystarczy spojrzeć na nasze screencasty wideo. Proszę sprawdzić tutaj: https://www.youtube.com/watch?PL3t2OjZ6gY8MVnyA4OLB6qXb77-roJOuY
Tak, możesz! Wszystkie opcje cenowe Elementów pozwalają na wykorzystanie ich na stronach internetowych Twoich klientów.
Zdecydowanie! Działa z dowolnym motywem, który lubisz. Przetestowaliśmy wszystkie najpopularniejsze motywy z naszą wtyczką.
NIE! Możesz go używać z darmową wersją elementuora. Jeśli potrzebujesz więcej dodatkowych funkcji, możesz również użyć elementuor pro z naszą wtyczką.
Zupełnie nie. Zestaw Elements stworzony z myślą o wydajności. Dostarcza zoptymalizowany kod.
Tak, ElementsKit działa płynnie na wielu serwerach.

Oczywiście! ElementsKit, uniwersalny dodatek do Elementora, działa dobrze z darmową wersją Elementora. Nie musisz kupować wersji Elementor Pro, aby korzystać z naszej wtyczki.

Poproś o wszelką pomoc za pośrednictwem naszego sekcja wsparcia. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Każdy widżet i rozszerzenie można wyłączyć! Jeśli czegoś nie potrzebujesz, po prostu to wyłącz i żadne zasoby nie zostaną załadowane. Możesz więc skrócić dodatkowy czas ładowania. Wykorzystaj najlepszy pakiet dodatków Elementor dla kreatora stron Elementor.

Jasne! Sprawdź nasze baza wiedzy Tutaj

ElementsKit działa już od dwóch lat i osiągnął ponad 3 00 000 instalacji. Mamy dedykowany zespół ds. wtyczki ElementsKit.

Publikujemy aktualizacje co najmniej dwa razy w miesiącu. Dodajemy nowe funkcje w oparciu o popularność.

Sprawdzać nasz plan działania tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, które planujemy dodać w ElementsKit.

Serdecznie zapraszamy! Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem ElementsKit. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiemy na prośby naszych użytkowników. Jeśli masz jakieś pojęcie o ElementsKit, podziel się z nami tutaj.

Często zadawane pytania

Często Zadawane Pytania

Poznaj najczęściej zadawane przez użytkowników pytania dotyczące ElementsKit i znajdź odpowiedzi w jednym miejscu.

Tak, ElementsKit działa płynnie na wielu serwerach.

Oczywiście! ElementsKit, uniwersalny dodatek do Elementora, działa dobrze z darmową wersją Elementora. Nie musisz kupować wersji Elementor Pro, aby korzystać z naszej wtyczki.

Poproś o wszelką pomoc za pośrednictwem naszego sekcja wsparcia. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Każdy widżet i rozszerzenie można wyłączyć! Jeśli czegoś nie potrzebujesz, po prostu to wyłącz i żadne zasoby nie zostaną załadowane. Możesz więc skrócić dodatkowy czas ładowania. Wykorzystaj najlepszy pakiet dodatków Elementor dla kreatora stron Elementor.

Jasne! Sprawdź nasze baza wiedzy Tutaj

ElementsKit działa już od dwóch lat i osiągnął ponad 3 00 000 instalacji. Mamy dedykowany zespół ds. wtyczki ElementsKit.

Publikujemy aktualizacje co najmniej dwa razy w miesiącu. Dodajemy nowe funkcje w oparciu o popularność.

Sprawdzać nasz plan działania tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących funkcjach, które planujemy dodać w ElementsKit.

Serdecznie zapraszamy! Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem ElementsKit. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odpowiemy na prośby naszych użytkowników. Jeśli masz jakieś pojęcie o ElementsKit, podziel się z nami tutaj.

Prośba o funkcję

Masz jakiś przełomowy pomysł na nasz dodatek do Elementora?