Media społecznościowe

Widżet mediów społecznościowych to przydatne narzędzie do wyświetlania profili społecznościowych w witrynie Elementor. Użyj ikony z naszej biblioteki, aby wybrać ikonę społecznościową, której potrzebujesz na swojej stronie internetowej.

zobacz to w akcji

Styl ikon społecznościowych 01

Zaokrąglony projekt ikony mediów społecznościowych, w którym możesz wybrać styl ikony, ustawić wyrównanie i opcje, aby wybrać potrzebne media.

Styl ikon społecznościowych 02

Dodaj ikony mediów społecznościowych z biblioteki, możesz wybrać kolor, wybrać typ obramowania, ustawić rozmiar ikony i więcej dostosowań.

Styl ikon społecznościowych 03

Ikona mediów społecznościowych z solidną ramką, w której można ustawić margines, szerokość i wysokość ikony, a także wysokość linii.

Styl ikon społecznościowych 04

Wyświetlaj swoje profile w mediach społecznościowych w kwadratowym pudełku z ładnym kolorem tła. Stylizuj ikony za pomocą wyrównania, marginesu, wypełnienia i nie tylko.

Styl ikon społecznościowych 05

Utwórz poziomy zestaw ikon mediów społecznościowych, używając tekstu etykiety, wypełnienia i marginesu w kolorze marki.

Styl ikon społecznościowych 06

Wyświetl ikony społecznościowe ustawione poziomo z tekstem i ikonami marki. Wybierz styl jako ikonę i tekst zarówno z pulpitu nawigacyjnego, jak i dostosuj według potrzeb.

Styl ikon społecznościowych 07

Pokaż ikony mediów społecznościowych poziomo po prawej stronie za tekstem. Wybierz styl, wyrównanie i inne konfigurowalne funkcje z pulpitu nawigacyjnego.