Widżet Elementora TablePress

Widżet TablePress to najpotężniejszy dodatek do projektowania stołu za pomocą Elementora, dzięki któremu Twój stół będzie teraz oszałamiający.

Obraz miniatury — Wpmet
zobacz to w akcji

Odwróć styl stołu

Stwórz stół w stylu flip z w pełni konfigurowalną zawartością z przodu i z tyłu. TablePress pozwala wybrać efekt odwracania, który najlepiej pasuje do Twojego stylu projektowania.

Aby móc korzystać z tego widgetu, zainstaluj i aktywuj wtyczkę TablePress.

Przewiń w stylu tabeli

Sposób prezentacji tabel w WordPressie różni się w zależności od sposobu. Użyj tego szablonu i twórz tabele w stylu przewijanym, nie psując niczego w projekcie.

Aby móc korzystać z tego widgetu, zainstaluj i aktywuj wtyczkę TablePress.

Stos stylu tabeli

Utwórz tabelę w stylu stosu na swojej stronie internetowej, korzystając z widżetu responsywnego tablepress. Wyświetlaj swoje dane w efektywny sposób za pomocą tabel znajdujących się przed użytkownikiem w razie potrzeby w ciągu kilku minut.

Aby móc korzystać z tego widgetu, zainstaluj i aktywuj wtyczkę TablePress.

Przyjazny dla użytkownika projekt

Przyjazny dla użytkownika projekt jest najbardziej ekscytującą częścią widżetu. Masz pełne funkcje umożliwiające utworzenie responsywnego i przyjaznego dla użytkownika stołu, aby uzyskać lepszą interakcję z klientami.

Łatwe dostosowywanie

Wiele możliwości dostosowania projektu stołu do Twoich wymagań, co nigdy wcześniej nie było tak proste. Spersonalizujmy stół swoją kreatywnością we właściwym miejscu.

Nieograniczone formy

Nigdy nie daj się zatrzymać! Masz nieograniczoną swobodę i możliwości tworzenia nieograniczonej liczby angażujących formularzy na swojej stronie internetowej Elementor. Twórz nieograniczone formularze za pomocą tego szablonu do tworzenia formularzy.

Przeciągnij i upuść sekcje

Po prostu przeciągnij i upuść sekcje projektu oraz bloki treści do swojego układu i ułóż je, aby dostosować wygląd i sposób działania formularzy. Najłatwiejsza i najprostsza metoda tworzenia formularzy.

Zmień styl i nie tylko

Możesz tworzyć tabele wiszące, zmieniać kolory tła i obramowania według potrzeb. Twórz i zarządzaj responsywnymi tabelami, szaleńczo zmieniaj styl tabeli na stronie Elementor WordPress. Za pomocą widżetu TablePress możesz edytować dane w interfejsie przypominającym arkusz kalkulacyjny, więc nie jest konieczne kodowanie.

[INSERT_ELEMENTOR id="23092"]

Widżet TablePress dla Elementora

Zbuduj responsywną tabelę, aby w imponujący sposób wyświetlić swoje dane, korzystając z naszego widgetu. Stwórz lepszy wizualny sposób wyświetlania danych, tworząc tabele w WordPress za pomocą TablePress. Zwiększ satysfakcję użytkowników, przechwytując odpowiednie dane, które chcesz zebrać. Z łatwością twórz formularze na swojej stronie internetowej, uwzględniając pełną kontrolę nad dostosowywaniem, w tym tytułem, opisem, kolorem czcionki, kolorem tła i nie tylko. Wyświetlmy angażujący formularz na stronie Elementor WordPress z wieloma możliwościami dostosowywania.