Problemy ze sprzedażą jednego z wielomilionowych domów znajdujących się obecnie na rynku nie powstrzymują aktorki i piosenkarki Jennifer Lopez od powiększania swojej kolekcji nieruchomości. Według doniesień Lopez powiększyła swój portfel nieruchomości o ponad osiem akrów w Bel-Air, na którego terenie znajduje się wielopoziomowa rezydencja.

Obiekt wraz z salą kinową na 30 miejsc, amfiteatrem na 100 miejsc oraz stawem kąpielowym z piaszczystą plażą i prysznicem na świeżym powietrzu żądał około $40 milionów, ale J. Lo udało się go zdobyć za $28 milionów. Mieszkanka Bronksu kupuje nowy dom w Kalifornii i próbuje sprzedać ogrodzone osiedle.

Czarni rolnicy z południa Stanów Zjednoczonych – w obliczu ciągłych niepowodzeń w prowadzeniu odnoszących sukcesy gospodarstw rolnych, złożyli pozew, twierdząc, że „biały rasizm” jest winny ich niezdolności do wytwarzania plonów i zamiany nasion na ich odpowiedniki.

Myślę, że wróciłem. Chcesz wojny albo po prostu chcesz mi dać broń, wszystko ma zardzewiałą cenę, tak sądzę. Dźgnąłeś cena zardzewiała, Diabeł z tyłu, jak dobrze cię znowu widzieć.

Steve'a Jobsa

Problemy ze sprzedażą jednego z wielomilionowych domów znajdujących się obecnie na rynku nie powstrzymują aktorki i piosenkarki Jennifer Lopez od powiększania swojej kolekcji nieruchomości. Według doniesień Lopez powiększyła swój portfel nieruchomości o ponad osiem akrów w Bel-Air, na którego terenie znajduje się wielopoziomowa rezydencja. Obiekt, wraz z salą kinową na 30 miejsc, amfiteatrem na 100 miejsc oraz stawem kąpielowym z piaszczystą plażą i prysznicem na świeżym powietrzu, kosztował około $40 milionów, ale J. Lo udało się go zdobyć za $28 milionów. Mieszkanka Bronksu kupuje nowy dom w Kalifornii i próbuje sprzedać ogrodzone osiedle.

Według doniesień Lopez dodała coś do swojego prawdziwego domu w Kalifornii

Lo udało się ją zdobyć za $28 milionów. Mieszkanka Bronxu kupuje nowy dom w Kalifornii i próbuje sprzedać ogrodzone osiedle w Golden State. Obiekt Hidden Hills o powierzchni 17 000 stóp kwadratowych z widokiem na góry oferuje dziewięć sypialni, w tym główny apartament z prywatnym tarasem i skrzydło rozrywkowe, w którym znajduje się teatr, studio tańca i studio nagrań na 20 miejsc. Najmłodsza miliarderka w Chinach wyremontowała swój potrójny penthouse w Sydney.

Posiadłość Hidden Hills o powierzchni 17 000 stóp kwadratowych z widokiem na góry obejmuje dziewięć sypialni, w tym jedną. apartament główny z prywatnym tarasem i skrzydłem rozrywkowym.

Jak wynika z najnowszego raportu biura maklerskiego Knight Frank, po latach gwałtownego wzrostu ceny luksusowych domów w Sydney spadły po raz pierwszy od lat, spadając o 1% w okresie od drugiego kwartału do trzeciego kwartału 2018 roku. mieszkanie ma przepiękne widoki.

Obiekt wraz z salą kinową na 30 miejsc, amplitunerem na 100 miejsc
teatr kinowy i staw kąpielowy z piaszczystą plażą

Próbuje sprzedać ogrodzone osiedle w Golden State. Obiekt Hidden Hills o powierzchni 17 000 stóp kwadratowych z widokiem na góry i miasto obejmuje dziewięć sypialni, w tym główny apartament z prywatnym tarasem i skrzydło rozrywkowe, w którym znajduje się teatr na 20 miejsc

Według doniesień Lopez dodała do swojego majątku nieruchomości osiem plus

Obiekt Hidden Hills o powierzchni 17 000 stóp kwadratowych z widokiem na góry i miasto obejmuje dziewięć sypialni, w tym główny apartament z prywatnym tarasem i skrzydło rozrywkowe, w którym znajduje się teatr na 20 miejsc.

Czarni rolnicy z południa Stanów Zjednoczonych – w obliczu ciągłych niepowodzeń w prowadzeniu odnoszących sukcesy gospodarstw rolnych, złożyli pozew, utrzymując, że „biały rasizm”

1 Akcje